Poprawa stanu uzębienia

Nasza praca opiera się na najlepszych rozwiązaniach związanych z estetyką i protetyką, o czym świadczy przeprowadzanie przez nas zabiegów z użyciem pełnoceramicznych wypełnień wykonanych z najwyższej jakości materiałów, idealnie naśladujących naturalne tkanki zęba. 

 

 

UŚMIECH NA ZAMÓWIENIE JEST TERAZ W ZASIĘGU KAŻDEGO

 

 

Doświadcz, pewności siebie i radości płynącej z oszałamiającego uśmiechu wraz z rodziną, przyjaciółmi, i współpracownikami. GlamSmile jest naszym rewolucyjnym, bezbolesnym i dostępnym rozwiązaniem dla przebarwionych, zniszczonych lub nieestetycznych zębów. Teraz możemy stworzyć piękny nowy uśmiech na indywidualne zamówienie, specjalnie dla Was w czasie krótszym niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz wszyscy mogą sobie pozwolić na wspaniały uśmiech.

PROTETYKA

Tradycyjne korony na podbudowie metalowej mogą po kilku latach dawac efekt tzm. szarej linii na skutek przeświecania metalowego brzegu korony.

Wykonanie uzupełnień pełnoceramicznych zapobiega temu i daje bardziej naturalny wygląd odtwarzanych zębów.

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

 

W trakcie leczenia w naszych gabinetach zwracamy uwagę, aby prace wykonane przez nas spełniały wszystkie zasady funkcjonalne oraz estetyczne. Wypełnienia przez nas wykonane przywracają naturalny kształt zęba. Stosujemy nowoczesne materiały, które idealnie naśladują naturalne tkanki zęba, stąd są niezauważalne nawet w nietypowych warunkach oświetlenia (np. światło ultrafioletowe w dyskotekach).