lek.stom. Mateusz Dymek

specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

mateusz dymek

Jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej, którą ukończył w 2004 roku. Pracuje w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala im. F.Chopina w Rzeszowie, od 2006 roku prowadzi prywatną praktykę lekarską.  Zdaje sobie sprawę z ciągłych zmian i pojawiających się nowościach na rynku usług medycznych, dlatego nieustannie dokształca się i podnosi swoje kwalifikacje zarówno w Polsce jak i za granicą. Jedną z  licznych okazji zdobycia olbrzymiej wiedzy i doświadczenia był zakończony otrzymaniem certyfikatu poświadczającym zdobyte umiejętności, staż w Medizinishe Hochschule Hannover w Niemczech.

O profesjonalizmie doktora  świadczy również fakt, że jest członkiem kilku bardzo prestiżowych towarzystw. Należy on do: European Association for Cranio- MaxilloFacial Surgery (EACMFS), AO Fundation oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo- Szczękowo- Twarzowej Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii.


Kwalifikacje oraz kompetencje lek. dent. Mateusza Dymka pozwalają mu na przeprowadzanie kompleksowej terapii leczniczej oraz poprawiającej estetyką twarzy i szczęki. Specjalizuje się on przede wszystkim w zabiegach z zakresu chirurgii ortognatycznej,skomplikowanych zabiegach implantologii, chirurgii plastycznej oraz w zabiegach medycyny estetycznej (wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym oraz ich redukcja toksyną botulinową)